هواوی به‌زودی سه گوشی با دوربین سه‌گانه معرفی می‌کند که یک مدل سیستم تشخیص چهره و طراحی شبیه آیفون X دارد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : طرح‌های چندین گوشی آینده هواوی به بیرون نشت کردند و نام این اسمارت‌فون‌ها و برخی ویژگی‌هایشان را لو ... با عنوان : هواوی به‌زودی سه گوشی با دوربین سه‌گانه معرفی می‌کند که یک مدل سیستم تشخیص چهره و طراحی شبیه آیفون X دارد بخوانید :

طرح‌های چندین گوشی آینده X اپل دارد.


آگهی متنی میان‌متنی:

در حالی که احتمال می‌رفت هواوی در کنگره جهانی موبایل بارسلونا از گوشی پرچم‌دار بعدی خود به نام P11 پرده‌برداری می‌کند؛ طرح‌های جدید فاش شده نشان می‌دهند نام پرچم‌دار بعدی P20 است و سه گوشی هم‌خانواده می‌شوند.

خانواده P20 با سه‌گانه

طراحی‌های فاش شده می‌گویند هواوی می‌خواهد سه مدل از گوشی P20 خود عرضه کند. هر سه گوشی از دوربین سه‌گانه در عقب و دوربین سلفی جلو سود می‌برند. اما محل قرارگیری این دوربین‌ها در سه مدل متفاوت است که نشان می‌دهد فناوری دوربین‌های خانواده P20 با یکدیگر متفاوت خواهد بود.

قبلا شایعه شده بود هواوی می‌خواهد دوربین سه‌گانه‌ای عرضه کند که دقت تصویر ۴۰ مگاپیکسلی و زوم ۵ برابر اپتیکال دارند. طراحی‌های گوشی‌های P20 این شایعه را بیشتر دامن می‌زنند.

ظاهر دو گوشی P20 و P20 Plus بسیار شبیه هم است و فقط در اندازه و چینش دوربین‌های سه‌گانه با یکدیگر متفاوت هستند.

اما گوشی P20 Pro یک طراحی کاملا متفاوت با دو گوشی قبلی دارد. از صفحه‌نمایش کشیده و حسگر اثر انگشت در پنل پشتی دستگاه سود می‌برد. به علاوه، پنل جلویی گوشی و صفحه‌نمایش در بالا تورفتگی شبیه به آیفون X دارد که بسیار تعجب‌برانگیز است.

برخی شنیده‌ها از استفاده پردازنده کرین ۹۷۰ و رم ۶ گیگابایتی روی گوشی‌های P20 و P20 Plus و پردازنده قدرتمندتر کرین ۹۷۵ روی گوشی P20 Pro خبر می‌دهند.

چندی پیش، هواوی از یک سیستم چهره شبیه به Face ID اپل رونمایی کرده بود و وعده کرد در پرچم‌دار بعدی خود استفاده کند. حالا طراحی گوشی P20 Pro این گمانه‌زنی را تقویت می‌کند که از سیستم تشخیص چهره هم برخوردار باشد.

جالبی طراحی گوشی P20 Pro این است که بسیاری از کارشناسان اپل را به خاطر نوع طراحی صفحه‌نمایش آیفون X و آن تورفتگی معروف به «notche» سرزنش کردند و حالا هواوی می‌خواهد همان خطای طراحی را تکرار کند.

انتظار می‌رود هرچه به مراسم MWC در اسفندماه نزدیک‌تر شویم؛ اطلاعات بیشتری درباره گوشی‌های خانواده P20 هواوی منتشر شود.

منبع

...
نویسنده : ممد رسول بازدید : 3 تاريخ : چهارشنبه 13 دی 1396 ساعت: 12:41