با این حلقه‌های ازدواج لمسی و هوشمند از راه دور ضربان قلب همسرتان را احساس کنید

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : یکی از ویژگی‌های ساعت‌ هوشمند اپل، ارسال ضربان قلب یک شخص برای فرد دیگری است.حالا یک شرکت به نام The... با عنوان : با این حلقه‌های ازدواج لمسی و هوشمند از راه دور ضربان قلب همسرتان را احساس کنید بخوانید :

یکی از ویژگی‌های ساعت‌ پیاده‌سازی کرده است. این حلقه‌های ازدواج هوشمند به نام HB Ring لمسی طراحی شده‌اند تا با یک ضربه ساده روی سطح خارجی‌شان، ضربان قلب را برای فرد دیگری بفرستند.


آگهی متنی میان‌متنی:

این حلقه‌ها از طریق بلوتوث با گوشی‌های هوشمند و یک اپلیکیشن مخصوص ارتباط برقرار می‌کنند. به محض اینکه به آرامی روی این حلقه ضربه‌ای زده شود؛ ضربان قلب به گوشی ارسال شده و برای فرد دیگر تعریف شده در نرم‌افزار، ارسال می‌شوند.

این ویژگی حقه‌های HB Ring باعث استقبال ازشان شده است چون زوج‌های جوان دوست دارند از راه دور ات و هیجانات یکدیگر نسبت به هم را حس کنند و قلبا با هم در ارتباط باشند.

این حلقه‌ها یک ویژگی دیگر هم دارند که شاید از ارسال ضربان قلب مهم‌تر باشد. اگر یکی از طرفین، حلقه‌اش را از انگشت خارج کند؛ حلقه می‌تواند با ارسال یک پیغام به طرف دیگر اطلاع دهد. برخی از زوج‌های جوان از این قابلیت چندان استقبال نکردند و آن را غیرفعال می‌کنند.

اما گروه بزرگ دیگری از زوج‌ها حلقه‌های HB را برای قابلیت دوم خریداری و به دست می‌گذارند.

حلقه‌هایی با کارکرد دوگانه

این حلقه‌ها از ظاهری شیک و زیبا سود می‌برند و در اندازه‌های مختلف از ۱۶ میلی‌متر تا ۲۱ میلی‌متر ساخته شده‌اند. درون این حلقه‌ها چندین قطعه مانند باتری، آرایه‌ای از پنل LED دایره‌ای، مادربورد، کانکتور شارژر و غیره کار گذاشته شده است.

جنس این حلقه‌ها از فولاد ضدزنگ و بسیار مقاوم در برابر ساییدگی است. البته، یک مدل از این حلقه‌ها از طلای ۱۸ عیار کامل به همراه کریستال‌های یاقوت کبود ساخته شده است. از این حلقه‌ها به عنوان «پیچیده‌ترین حلقه‌های ازدواج در جهان» یاد می‌شود.

این حلقه‌ها می‌توانند با گوشی‌های اندرویدی و iOS کار کنند؛ ۱۴ ساعت عمر باتری برای حالت همیشه فعال و ۱۶۰ ساعت عمر باتری برای حالت آماده به کار دارند.

حلقه‌های ازدواج HB Ring به صورت جفت فروخته شده و گران‌قیمت هستند. حلقه‌های معمولی ۶۰۰ دلار و حلقه‌های طلای ۱۸ عیار نزدیک به ۲ هزار دلار هستند. برای خرید این حلقه‌ها، ابتدا باید آن‌ها را از روی سایت شرکت سازنده، سفارش بدهید.

واقعا این حلقه‌ها باعث نزدیکی بیشتر زوج‌ها به یکدیگر می‌شوند و می‌توانند منتقل‌کننده احساسات طرفین باشند؟ یا برعکس ممکن است احساس کنترل‌شوندگی و محدودکنندگی در افراد ایجاد کنند و باعث از هم دور شدن همسران شوند؟ نظر شما چیست؟

منبع: + و +

...
نویسنده : ممد رسول بازدید : 4 تاريخ : چهارشنبه 13 دی 1396 ساعت: 12:41