این بخاری مکعبی بسیار زیبا و ساده می‌تواند فضای اطراف خود در همه جهت‌ها را گرم کند

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : اغلب بخاری‌های برقی ظاهر زیبا و شیکی ندارند. به علاوه؛ تنها می‌توانند بخشی از فضا یا هوای محیط اطراف... با عنوان : این بخاری مکعبی بسیار زیبا و ساده می‌تواند فضای اطراف خود در همه جهت‌ها را گرم کند بخوانید :

اغلب خود را گرم کنند.

بخاری‌هایی که در بازار یافت می‌شود، علاوه بر اینکه بی‌ریخت هستند، فضای زیادی هم اشغال می‌کنند و غالبا برای محیط‌های آپارتمانی یک کالای اضافی و مزاحم محسوب می‌شوند.

اما یک طراحی صنعتی به نام Jang Junyoung بخاری برقی با سبک و زیباشناسی کشور کره جنوبی طراحی کرده است که می‌تواند عیب‌های بخاری‌های پیش از خود را به تنهایی از یاد ببرد.

این بخاری از یک بدنه اصلی مکعبی شکل و یک سینی تشکیل شده است. بدنه مکعبی می‌تواند در همه جهت‌ها و فضاها، هوای محیط اطراف را گرم کند و دیگر محدود به یک جهت یا بخش خاصی از فضا نیست.

سینی این بخاری نیز علاوه بر زیبایی کامل و جلوگیری از قرارگیری بخاری روی زمین و بعد داده به آن؛ از چراغ‌های LED نیز برای تنوع رنگ استفاده می‌کند.

جنس بخش مکعبی از پلی‌کربن است تا بتواند در مجاورت با هوا؛ باعث گرم شدن آن شود. کابل برق این بخاری زیبا و جمع‌جور، اصلا داغ نمی‌شود و گرما و نوری به بیرون منتقل نمی‌کند تا خطرآفرین نباشد.

طراحی‌های خاص جانگ برای گجت‌های فناورانه در دنیای وب معروف هستند. وی سابقه طراحی ماوس، سشوار، ریش‌تراش و غیره را دارد.

با هم تصاویری از این بخاری مکعبی زیبا را تماشا می‌کنیم:

...
نویسنده : ممد رسول بازدید : 2 تاريخ : جمعه 8 دی 1396 ساعت: 4:50